Naše projekty

3D Model zábradlia

Proces realizácie nami dodávaných zábradlí, či už sklenených alebo nerezových, má niekoľko na seba nadväzujúcich fáz. Prvou fázou je samotné meranie budúceho zábradlia, určenie spôsobu montáže a druhu zábradlia. Klient dostane niekoľko vhodných kombinácii, ktoré splnia aj tie najnáročnejšie očakávania každého zákazníka.

3D Model – Projektovanie

Nasledujúcim krokom je projektovanie a modelovanie budúcej podoby zábradlia. V tejto fáze je dôležitá intenzívna komunikácia medzi nami a klientom, vďaka tomu, vieme do procesu projektovania zahrnúť všetky podnety od klienta. 3D Model zábradlia je štandardne u nás zdarma, to znamená, že klient nemá dodatočné náklady spojené s projektovaním. Následne, po odsúhlasení projektu klientom a opätovnej kontrole projektu a reálneho stavu miesta inštalácie zábradlia, sa spúšťa produkcia.

3D Model – Dodací termín

Dodací termín na nami dodávané nerezové zábradlie, sklenené zábradlie a bezpečnostné sklo je 14 – 21 pracovných dní. Nerezové madlo a drevené madlo dodávame v rozsahu 3 – 7 pracovných dní. Špeciálne nerezové konštrukcie, vyrobené na základe špecifikácie klienta dodávame takisto v rozsahu 14 – 21 pracovných dní.

3D Model – Odovzdanie diela

Poslednou fázou realizácie je montáž zábradlia a odovzdanie diela klientovi.

Podpora predaja

KONTAKTNÉ ÚDAJE

Peter PETRÍK

  • +421 949 235 257
  • info@mobilna-reklama.sk
  • nerezove.zabradlia.sro@gmail.com
  • info@nerezove-zabradlia.eu
  • info@skoff.sk
GOOGLE WEB, RECENZIE, FACEBOOK
  • https://www.facebook.com/nerezovezabradliaeu/
  • g.page/nerezove-zabradlia-eu/review
  • https://nerezove-zabradliaeu.business.site
Zameriame, vyrobíme, dodáme

Zameriame, vyrobíme a namontujeme kvalitné a zároveň odolné nerezové zábradlie, ktoré sú vhodné pre montáž do akéhokoľvek interiéru, či exteriéru. Sklenené zábradlie vyrábame s leštenou povrchovou úpravou, ktorá je vhodná aj do exteriéru, alebo brúsenou, ktorá je naopak vhodnejšia do interiéru. Naše kvalitné polykarbonátové dosky s UV ochranou zabraňujúcou degradácii materiálu vplyvom pôsobenia ultrafialového žiarenia. Použitá UV ochrana je nanášaná ko-extrúziou, je vmiešaná do povrchovej vrstvy dosky, nie lakovaním ako pri iných značkách. Režeme bezpečnostné sklá podľa Vašich požiadaviek, postačí zadať požadovaný rozmer v poznámke objednávky, napríklad: 880x1200mm, 800x1100mm a podobne. Okrem našej štandardnej produkcie ako sú nerezové zábradlie, francúzske okná a sklenené zábradlie, vyrábame na mieru pre našich klientov rôznorodé výrobky z nerezových materiálov.