Dovoz a montáž zábradlia

Dovoz a montáž zábradlia

V rámci aktuálnej ponuky služieb zabezpečujeme dovoz a odbornú montáž našich produktov. Uvedené ceny sú bez DPH vo výške 20% a platné pre tento rok.

Montáž zábradlia

  • Montáž zábradlia rovný balkón 25,00€/1bm
  • Montáž zábradlia, L/U profil 30,00€/1bm
  • Montáž madla schodiska, základný profil 20,00€/1bm

Dovoz zábradlia

  • Okres Stará Ľubovňa, dovoz zdarma
  • Slovensko, ceny dohodou

Demontáž zábradlia

  • Demontáž starého zábradlia, pracovná výška do 3m 15,00€/1bm
  • Demontáž starého zábradlia, pracovná výška nad 3m 25,00€/1bm

Dovoz a montáž zábradlia

Realizujeme interiérové a exteriérové nerezové, či sklenené zábradlie, samonosné zábradlie, striešky a francúzske okná! Naše nerezové zábradlia sú vyrábané len z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele (inox), dodatočne ošetrené brúseným povrchom. Sklenené zábradlie sú v súčasnosti nielen estetickým, ale aj bezpečnostným doplnkom ktorejkoľvek moderné stavby.

Nerezová oceľ (antikor alebo inox) je typ ocele, ktorá sa používa v chemickom priemysle, potravinárskom priemysle a najme v jadrovom priemysle. Tento typ ocele je vysoko legovaný prevažne chrómom, niklom, mangánom či inými prísadami. Aby bolo dosiahnuté nerezovej ocele, potrebuje oceľ obsahovať minimálne 12% chrómu. Ten následne oxiduje s atmosférou a vytvára pasívnu vrstvu na povrchu kovu. Najväčšou výhodou tohto typu ocele je to, že nekoroduje.

Pri použití prírodných materiálov, ako sú napríklad sklo či drevo, vznikajú úžasné estetické kombinácie, ktoré splnia aj tie najnáročnejšie očakávania každého zákazníka. Nerezová oceľ, na rozdiel od obyčajnej ocele, nehrdzavie, je tvarovo aj povrchovo stabilné a zároveň nenáročná na údržbu. Nerezové madlo na stenu vyrábame v okrúhlej (D42mm), respektíve hranatej (40x40mm) verzii, povrchová úprava krásnej leštenej verzii, prípadne brúsenej verzii. Drevené madlo na schody dodávame takisto v rôznych dĺžkach podľa priania klienta, kvalitné použité drevo – BUK, DUB, JASEŇ je zárukou dlhej trvácnosť každého madla na schody, či stenu.