Garážové brány KRONWAY

Garážové brány

MONTERBAU s.r.o.

  • 17. novembra 1363/9
  • 064 01 Stará Ľubovňa
  • +421 944 103 138
  • info@kronway.sk

Garážové brány Kronway

Spoločnosť MONTERBAU s.r.o. je obchodným zastúpením spoločnosti Kronway na Slovensku. Staviame na dlhoročnej kvalite, ktorú preveril čas a osobné skúsenosti klientov. Realizujeme zameranie, cenovú kalkuláciu a montáž všetkých produktov, Všetky produkty sú certifikované a pri montáži našou firmou poskytujeme záruku aj na montáž. Naša firma ponúka na predaj sekčné garážové brány a príslušenstvo značky Kronway a Wayne Dalton s možnosťou montáže. Ponúkame záručný a pozáručný servis, rekonštrukčné a stavebné práce, zatepľovanie fasád, tiež ponúkame za výhodné ceny strešné okná značky VELUX, FACRO, ROTO a plastové okná nemeckej kvality.

Spoločnosť Kronway sa zaoberá výrobou automatizovaných garážových brán s dlhoročnou skúsenostou na základe osvedčených technológií a skúsenosti svetového koncernu spoločnosti Wayne Dalton. Spoločnosť Wayne Dalton Central Europe je súčasťou spoločnosti Wayne Dalton (svetový líder v oblasti výroby sekčných brán.) Počiatky spoločnosti siahajú do roku 1954, kedy sa v Ohiu v Spojených štátoch založila mala spoločnosť vyrábajúca garážové brány.

Dnes, po takmer 60 rokoch prevádzky, a to vďaka mnohým inováciám a zavádzaním hi-tech má spoločnost 12 výrobných závodov po celom svete. Spoločnosť vyrába a predáva viac než 1 000 000 brán za rok. Výrobky značky Wayne Dalton sú k dispozícii vo viac ako 70 krajinách a spoločnosť je považovaná za predným poskytovateľom sekčných brán na celom svete.

Spoločnosť MONTERBAU s.r.o. je obchodným zastúpením spoločnosti Kronway na Slovensku. Staviame na dlhoročnej kvalite, ktorú preveril čas a osobné skúsenosti klientov.

Realizujeme zameranie, cenovú kalkuláciu a montáž všetkých produktov, Všetky produkty sú certifikované a pri montáži našou firmou poskytujeme záruku aj na montáž. Pre viac informácií prejdite nižšie a vyberte vhodný typ pre Vás a vašu garáž.